ABUS 76BS/40HB75 KA - Egységkulcsos lakat (Több lakat azonos kulccsal) - Sárga
ABUS 76BS/40HB75 LOTO munkavédelmi kizáró lakat (méret: lásd a képen): speciális ötvözetű Abus lakat, acél kengyellel, kétoldali golyós reteszeléssel. Az ABUS 76BS/40HB75 LOTO munkavédelmi kizáró lakat 10 különböző színben rendelhető! Minőségi ABUS zárbetét, 1 db kulcs/lakat. A lakat test mélysége: 22 mm.
  • Szigetelt, különösen hőálló – forró és elektromos környezetben is használható
  • Alumíniumtest: nagyon könnyű, mégis masszív
  • Kettős reteszelés
  • Ideális kengyelmagasság a gyűjtőlakatokkal együtt történő használathoz
Kulcsok száma
1 db/lakat
Gyártói Cikkszám
KA-10084839-01
Előre fizetéssel vásárolható
Bankkártya, Előreutalás
Nyitás módja
Egységkulcs (Több lakat azonos kulccsal), Fogazott kulcs
Várható szállítási idő
3-4 hét
Rendelésre, 3-4 hét!
Szín
Piros
Szürke
Sárga
Fekete
Fehér
Lila
Zöld
Narancssárga
Kék
Barna
Részletek
Adatok
Gyártó:
ABUS
Lakat test szélesség (mm):
35 - 40 mm
Kengyel/Záró elem átmérő (mm):
4,0 - 5,9 mm